02

ניתוח לעיצוב דופן הבטן הנשית

בשנים האחרונות עולה מספר הנשים אשר מחפשות פתרון למראה הבטן. ישראל נחשבת מדינת שמש, בה לבוש חשוף הינו מקובל ביותר. במיוחד בשנים האחרונות, בהן מכנסיים בעלות גזרה נמוכה הופכות להיות יותר מקובלות, קשה מאוד להסתיר בטן עגולה נפולה בה סימני הזמן והריונות קודמים נתנו את סימניהם.

עיצוב דופן הבטן הנשית

מרגיז עוד יותר שגם בנוכחות משקל גוף תקין וגם לאחר ספורט מעצב, הסימנים על פני הבטן עדין נשארים:
1. טבור רחב, בולט, אופקי ולא מאורך.
2. עור יבש, נטול ברק, חסר מרקם חלק ולעיתים מלווה בסימני מתיחה.
3. שריר הבטן המזקפים מרוחקים אחד מהשני, הבטן עגולה, רפויה בעלת מראה כרסי, קו המותניים מטשטש והמותניים מתרחקות מקו האמצע.
4. איזור המפשעה מתרחב לצדדים, איזור הערווה נפול.

כאשר בודקים מראה של בטן "רעננה", ניתן למצוא מספר קוי מתאר החשובים בתהליך מתיחת הבטן. קווים אלו מסייעים בקביעת השינויים אותם יש לבצע במהלך הניתוח. בשל כך, אנו יוצרים כיום מתיחת בטן בהם קו החתך הוא קצר, בין עצמות האגן, ובקו נמוך מאוד- נמוך יותר מצלקות קיסרי. המטרה הברורה היא היכולת להסתיר את הצלקת בתוך קו התחתון או בגד הים. שיטת הסימון ושיטת הסגירה של הדופן, בטכניקה אותה פיתחנו, מאפשרת קו צלקת מאוד קצר. במהלך הניתוח אנו מעצבים את הדופן על מנת לקבל קווי מתאר כפי שנראים בבטן צעירה יותר ומבצעים שאיבת שומן עד לגובה המותניים על מנת לעדן ולסלק עודפי רקמת שומן המפריעים ליצירת החיטוב הנדרש.

על הניתוח
כמו בכל ניתוח, אנו מהדקים את שרירי הבטן המזקפים ליצירת אפקט של מחוך שרירי השומר על הבטן ומכנס אותה פנימה. בשלב האחרון, לאחר סיום עיצוב הדופן, מתחיל שלב עיצוב הטבור. מראה טבור צעיר ורענן הינו משולש הפוך היוצר אפקט של שקע מאורך במרכז הבטן. יצירת טבור חדש הינו הליך ארוך יחסית במהלך הניתוח ודורש דיוק מרבי. טבור יפה ומתאים למראה הבטן הינו חלק חשוב ביצירת דופן בטן חדשה. אחרי סגירה, מתחיל השלב השלישי והוא, שאיבת שומן ליצירת קווי מתאר חדשים:

  1. קו מרכזי מהטבור ועד לעצם בית החזה
  2. קו קמור משני צידי השרירים המזקפים
  3. קו אלכסוני מהמפשעה ועד למותן, מעל לגבול העליון של עצם האגן.
  4. שאיבה נוספת, אם צריך, לסילוק עודפי השומן מהאגן והמותניים.

לאחר סיום הניתוח, תהליך ההחלמה הינו פשוט ואורך מספר ימים. אנו לא מוציאים תפרים. כל התפרים נספגים ונמצאים מתחת לעור והחתך מודבק על ידי מדבקות עור מיוחדות המקטינות את סימן הצלקת. לאחר הניתוח אנו מעודדים פעילות גופנית ובהמשך חיזוק שרירי הבטן על מנת לתת מראה טוב יותר וטבעי יותר לדופן הבטן החדשה.

לחצו כאן לצפיה בתוצאות המדהימות שלנו של ניתוח עיצוב הבטן

Make an Appointment

קבעו איתנו פגישה