01

ניתוח למתיחת יריכיים THIGH LIFT

בניתוח חיטוב ירכיים וניתוח חיטוב זרועות במקרים קלים ניתן לבצע שאיבת שומן בלבד. במקרים רבים יש צורך בהסרת עודפי עור ובמתיחה בכל אזור ואזור, דבר המותיר צלקת מקומית.

מתיחת ירכיים THIGH LIFT

ניתוחים אלה מבוצעים בהרדמה כללית. בדרך כלל ניתוחי מתיחה (זרועות/ירכיים) מחייבים אשפוז לילה להשגחה.

יש להפסיק ליטול מדללי דם וכן להפסיק לעשן לפחות כשבועיים לפני הניתוח. יש להגיע לניתוח כאשר לחצי הדם וערכי הסוכר מאוזנים.
הניתוח לא מבוצע לבעלי משקל עודף ניכר כדי להימנע מסיכון לבעיות נשימתיות אחר הניתוח, קרישי דם בוורידי הרגליים, פתיחת חתכי ניתוח, זיהומים וריפוי איטי. חסר בחלבונים ואנמיה יכולים לפגוע בהחלמה ובריפוי הפצע על כן יש להקפיד כי המטופל/ת כשירים מבחינה תזונתית לעבור את הניתוח.

ניתוח מתיחת ירכיים וניתוח מתיחת זרועות מתאימים לכל בעל/ת עודפי עור ושומן במקומות אלה וללא עודף משקל מסוכן, מגיל 18. במידה ומדובר באשה שטרם סיימה את לידותיה יש לדעת כי תוצאות הניתוח עלולות להשתנות בעקבות כניסה להיריון נוסף. כל שינוי במשקל מעל 5 ק”ג יכול לשנות את תוצאת הניתוח.

לפני ואחרי ניתוח מתיחת ירכיים וניתוח מתיחת זרועות.
מתאימים לכל בעל/ת עודפי עור ושומן

ייעוץ טרום הניתוח

בייעוץ טרום הניתוח נבדק המטופל/ת : גובה, משקל ואזור הניתוח המיועד. בניתוח המתיחה עצמו מבוצעת, במקרה הצורך, שאיבת שומן באזור. מתיחת ירכיים שכיח לבצע באזור הירך הפנימית. במידת האפשר מסיימים בצלקת המוסתרת בקו המתאר באזור המפשעה בלבד. לעיתים יש צורך בצלקת אורכית בירך הפנימית כתלות בכמות עודפי העור הקיימת.

במידה ויש צורך בחיטוב ירכיים חיצוני בלבד הצלקת משנה את מיקומה לפי הצורך. קווי החתכים נסגרים בתפרים נספגים. עם סיום הניתוח על המטופל/ת ללבוש בגד מחטב המצוי בשימוש גם עבור שאיבת שומן למשך כחודש. בגד זה נועד למניעת הצטברות נוזלים ולהוריד את הבצקת המקומית.

על הניתוח למתיחת יריכיים

תקופת ההחלמה הראשונית מלווה בכאבים שייתכן ויגבילו את תנועת הירכיים, שטפי דם עוריים, בצקות, נפיחויות ושינויי תחושה בעור הירכיים. ריפוי מלא של חתכי הניתוח יכול לקחת מספר שבועות. מומלץ להימנע ממאמצים לשבוע-שבועיים. אולם יש להימנע משכיבה ממושכת ללא תנועה. תוצאת הניתוח הסופית נראית רק לאחר מספר חודשים בתום ספיגת הבצקות והנפיחויות המקומיות.

מתיחת זרועות מבוצעת אף היא בהרדמה כללית. בניתוח זה מבוצעת שאיבת שומן לפי הצורך, ומוסרים עודפי עור מקומיים.
המטרה היא לסיים את הניתוח עם צלקת מינימאלית אפשרית. במקרה של עודפי עור משמעותיים הצלקת הינה לאורך הזרוע הפנימית מקו המרפק ועד בית שחי. הסרה מקסימאלית של “הכנפיים” (הידלדלות עור הזרוע) סמוך למוצא הזרוע. לאחר הסרת העודפים נסגר חתך הניתוח בתפרים נספגים. האזור נחבש באגידה אלסטית או בבגד מחטב מיוחד לזרועות. עם בגד זה יש לשהות כ-3 שבועות.

תקופת ההחלמה הראשונית יכולה להיות מלווה בכאב, בצקת ונפיחות מקומית, שטפי דם עוריים ושינויי תחושה בעור. מומלץ להימנע ממאמצים לשבוע-שבועיים.תוצאות סופיות של ניתוח מתיחת זרועות נראות לאחר מספר חודשים. בכל מקרה תהיינה צלקות שיכולות להיות מעובות ו/או רחבות עקב מתח העור במקום.

מתיחת זרועות מבוצעת שאיבת שומן ומסירים עודפי עור מקומיים

לחצו כאן לצפיה בתוצאות המדהימות שלנו במתיחת ירכיים THIGH LIFT

Make an Appointment

קבעו איתנו פגישה