05

ניתוח עיצוב הסנטר

עיצוב הסנטר מגדיר את אופי הפנים ואולי גם את אופי האדם. סנטר ארוך קשור לעוצמה וחוזק לעומת זאת סנטר קטן מייצג נטייה לרגישות. השילוב בין ניתוחי אף ותיקוני סנטר הינו שכיח ביותר בשנים האחרונות.

למי מיועד ניתוח עיצוב הסנטר?

הניתוח נועד לנשים גברים, המעוניינים לשפר מראה של סנטר נסוג, הקטנתו של סנטר בולט ויצירת סימטריה בפנים – בין המצח, השפתיים והסנטר. הגיל המינימאלי לביצוע הניתוח הינו 18, אז התפתחות עצמות הפנים הגיע לידי הבשלה. טרם הניתוח יבוצע ייעוץ אשר בו יוגדרו מטרות הניתוח, צורת הניתוח והדרך להשגת תוצאה אסתטית רצויה.

רוב ניתוחי הסנטר המבוצעים כיום נועדו להגדלת איזור הסנטר. הגדלת סנטר נועדה למקרים בהם הסנטר קטן ואחורי. יש להתייחס לסנטר לא רק כבליטת עצם אלא למבנה תלת מימדי המשלב רקמות עור, שומן ושריר. כמו כן הקשר עם מראה האף חשוב על מנת ליצור הרמוניה טובה יותר במראה הפנים.

להגדלת סנטר קיימים מספר דרכים:

1. שימוש בשתלי סנטר
2. הזרקת שומן להקניית נפח
3. שימוש בחומרי מילוי נספגים (למקרים קלים בלבד).

עיצוב הסנטר תמונות לפני ואחרי
עיצוב הסנטר תמונות לפני ואחרי
סנטר ארוך קשור (תמונות לפני ואחרי)
סנטר ארוך קשור (תמונות לפני ואחרי)

הניתוח

שימוש בשתלים לעיצוב סנטר – בניתוח מכניסים סיליקון קשה או חומר אחר, דרך חתך בתוך הפה או מתחת לסנטר. גודל השתל וצורתו מותאמים לפי מידות הסנטר אשר ימדדו טרם הניתוח. משך הניתוח הוא כשעה והוא נעשה לרוב בהרדמה מקומית. ניתוח למילוי שומן- ניתוח זה מבוצע בהרדמה מקומית. אנו נוטלים שומן מאזורי גוף אחרים (מותניים, ירכיים ובטן). אחרי עיבוד של השומן אנו מזריקים את השומן לאזור הסנטר. היתרון ברור, זהו חומר טבעי הנלקח מגופנו ובמידה וייקלט, נפחו יישמר לאורך שנים. החיסרון נעוץ בעובדה שחלק מנפח ההזרקה לא ייקלט ולעיתים נדרש לבצע הזרקות נוספות..

**סיבוכים ותופעות לוואי

  • דימום לאחר ניתוח הינו חריג, אולם במידה ומתרחש יש צורך בניקוז
  • שטפי דם, נפיחות רקמת הסנטר ובצקות עלולות להופיע ולהמשך מספר שבועות לאחר הניתוח.
  • זיהום איזור המנותח אינם שכיחים, שכיחות עולה במקרים בהם מוכנס שתל דרך חלל הפה. במקרי זיהום, יש צורך בטיפול מיוחד על מנת למנוע התפשטותו ולמנוע את הצורך בהוצאת השתל.
  • צלקות לרוב חבויות היטב במקרים של שתלים שהוכנסו דרך חלל הפה, הצלקת חבויה, אולם שתלים שהוכנסו מתחת לסנטר מותירות צלקת על פני העור.
  • תוצאה אסתטית משביעת רצון,סימטריה והרמוניה במראה הפנים, שינויים על פני העור, הדבקויות וכו’
  • איבוד תחושה בסנטר ובשפה התחתונה, לרוב באופן זמני.
  • תזוזת השתל ושינויים למבנה עצם הלסת בשל נוכחות השתל.

לחצו כאן לצפייה בתוצאות המדהימות שלנו של ניתוחי עיצוב סנטר

Make an Appointment

קבעו איתנו פגישה