01

ניתוח הגדלת חזה

אינך מרוצה ממראה או גודל החזה הקיים? לאחר הניתוח תתאהבי בעצמך מחדש ותרגישי את תחושת הביטחון אותה חיפשת במשך השנים. מטרת הניתוח הינה להגדיל את נפח השד באמצעות הכנסת שתלי סיליקון. הגדלת חזה הינו הפתרון המושלם להגיע למראה הרצוי. צוות הקליניקה ילווה אותך לכל אורך התהליך וייתן את המענה והיחס האישי שנדרש לכל אחת.

טיפים בהגדלת חזה:

ניתוח הגדלת חזה עם שתלי סיליקון הוא הניתוח הנפוץ ביותר בעולם.
מטרת הניתוח הוא להגדיל את נפח השד.
נקודות לציון:
– הניתוח אינו תחליף להרמת חזה במידה והשד נפול, או במידה ואיכות העור ירודה ויש צורך במתיחת העור והסרת עודפים.
– לא כל אישה יכולה להכניס כל שתל. נשים רזות מאוד, עם שד קטן מאוד אינן יכולות להכניס שתל גדול.
– מומלץ להתאים את גודל השד ומראה השד למבנה הגוף.
למי מיועד הניתוח:
נשים המעוניינות להגדיל את נפח השד. כמו כן נשים שירדו במשקל ונפח השד ירד, ללא נפילה של השד, נשים אחרי לידות, כאשר השדיים התרוקנו אך לא נפלו.

Breast Augmentation Catalog Azaria Ron
דרגות נפילת השד. דרגה 3 ו-4 מחייבות הרמה של השדיים
דרגות נפילת השד. דרגה 3 ו-4 מחייבות הרמה של השדיים


למי מיועד הניתוח?

באילו שתלים נבחר ?

קיימים שתלים עגולים, שתלים אנטומיים/אגסיים. שתלים חלקים או שתלים מחוספסים. כיום הטרנד הוא שימוש בשתלים חלקים או בעלי חספוס עדין מאוד. במרפאתנו הנטייה הינה שימוש בשתלים עגולים, כיוון שאנו מעוניינים לקבל מלאות מסוימת גם בקוטב העליון של השד. כמובן שבחירת השתל מבוצעת בפגישת הייעוץ של המטופלת והמנתח.

כדי לבחור את נפח השתל האופטימלי, מומלץ כי המטופלת תביא תמונות של חזה אופטימלי מבחינתה, כדי שנבין לאיזו מראה היא שואפת.

מהלך ניתוח הגדלת החזה:

הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה.
בניתוח מכינים כיס להכנסת השתל. ניתן להכין כיס מתחת לשריר או מעל השריר. בחירת מנח השתל מבוצעת בהתאם לנתונים של כל מטופלת והחלטת המנתח.
את החתך להכנת הכיס ניתן לעשות באזור קפל תת שדי או בקוטב תחתון של עטרה. החלטת מיקום החתך תבוצע בפגישת היעוץ מול המנתח.
אורך הניתוח הינו 45-60 דקות.
הניתוח מבוצע בחדר ניתוח בהרדמה מלאה.
התפרים בניתוח הינם פנימיים נספגים. על התפרים מודבקים פלסטרים, שנותרים על החזה במשך 10-14 ימים, זאת כדי למנוע מתח על הצלקות.

התאוששות והחלמה מניתוח הגדלת חזה:

המטופלת מועברת להתאוששות כשהיא לבושה בחזייה, ומעל חבושה באגידה אלסטית.
לאחר התאוששות, המנותחת משוחררת לביתה עם ההמלצות:
– אנטיביוטיקה למשך 5 ימים
– משככי כאבים
– אין להרטיב את אזור החזה למשך 72 שעות. לאחר מכן מקלחות רגילות
– מניעה מפעילות פיזית מאומצת למשך 3-6 שבועות
תוצאה ראשונית של ניתוח הגדלת חזה אינה נראית טבעית. השיים נוקשים בתחילה, בעל מראה עגול וכדורי. השדיים מקבלים את צורתם ותרככים לאחר מספר חודשים.
ההחלמה:
כאבים צפויים באזור החזה והגב. גם בשל החבישה הלוחצת שקיימת באזור החזה. לאחר שמוסרת החבישה האלסטית לאחר 3 ימים, המטופלת צפויה לחוש בהקלה בכאבים ובלחץ. בשבוע-עשרה ימים הראשונים ההמלצה היא שינה בשכיבה על הגב בלבד. מטופלות רבות מעדיפות שינה ב'ישיבה' בשל כך. לאחר מכן ניתן לשכב גם על הצד.
לאחר ניתוח הגדלת חזה, כמו לאחר מרבית הניתוחים הקוסמטיים, ההמלצה היא לא לשהות במיטה במהלך היום, יש להיות פעילים בבית (להסתובב, לשבת על כורסה ואפילו לצאת מהבית).

בת 28 הגלה 330 סמק גבוה
בת 28 הגלה 330 סמק גבוה

בת 24 הרמה הגדלה 275 סמק גבוה

**אנו ממליצים כתמיד להיוועץ עם הרופא המנתח במקרים אלו.
**תופעות הלוואי ידונו בהרחבה עם הרופאים לפני הניתוח.

מעקב לאחר הניתוח:

אחרי החלמה מלאה, מומלץ להמשיך מעקב אחרי מצב השדיים והשתלים. מומלץ להמשיך לעבור בדיקות שד תקופתיות אצל כירורג שד, וכן ביצוע בדיקות הדמיה (אולטרהסאונד ו/או ממוגרפיה) כדי לבדוק את מצב השתלים וסקירה של השדיים לשלילת הופעת גידול סרטני. יש להיוועץ עם הרופא המנתח וכן רופא המשפחה אילו בדיקות יש לבצע ומתי.
חשוב לזכור שהשתלים אינם עמידים לכל החיים. מומלץ לבצע החלפה של השתלים אחת ל-10-15 שנה.
עוד נציין כי מצב השדיים משתנה עם השנים. בין אם כתוצאה משינויים הורמנליים (כמו הריון, לידה) ובין בשל שינויי משקל (עלייה / ירידת משקל). כל הריון/שינוי משקל עלול לגרום לנפילה של שדיים וצורך בהרמת שדיים בשל כך.

סיבוכים של ניתוח הגדלת חזה:

שטפי דם, זיהום, דחיית שתל, כיווץ/התקשות קופסית, כאבים ורגישות, תחושה מוגברת בפטמות, אובדן תחושה בפטמות, קרע של שתל, אסימטריה.
יש לזכור כי לא ניתן להגיע למאה אחוז סימטריה. ההחלמה של הגוף אינה סימטרית וגובה פטמות אינו סימטרי.
קצת על כיווץ/התקשות קופסית:
יש הגורסים שמדובר בסוג של דחיית שתל.
קופסית הינה רקמה ביולוגית שהגוף מייצר כנגד הגוף הזר. מעטפת זו היא לרוב דקה ועדינה ואינה מורגשת. מעטפת זו יכולה להתעבות ולהתקשות כתגובה לזיהום, חבלה, או ללא כל סיבה. תופעה זו יכולה לקרות בצד אחד או בשני הצדדים.
פיתרון לתופעה זו מתחיל בטיפול שמרני בתרופות שלעיתים מסייעות. במדיה ולאו, יש לחליף את השתלים ולהוציא את הקופסית או חלק ממנה. לא ניתן להתחייב כי לאחר ניתוח מתקן מצב זה לא יישנה.

לחצו כאן לצפיה בתוצאות המדהימות שלנו של הגדלות חזה

את ניתוח הגדלת החזה ניתן לעשות אחרי גיל ההתבגרות כשמבנה הגוף מתייצב. החזה אינו ממשיך לגדול, אבל גודלם משתנה במהלך השנים בעקבות שינויים כגון: הריונות, לידות ושינויים הורמונאליים.

ברוב המקרים אין אשפוז לילה. לאחר הניתוח המנותחת עוברת לחדר התאוששות ונמצאת תחת השגחה, במידה והכל תקין המנותחת תשוחרר הביתה לאחר כמה שעות.

אנו ממליצים לעשות בדיקת אולטרסאונד כל שנתיים ובדיקה מקיפה לאחר כ-10 שנים בכדי לוודא שהכל תקין. לאחר כ10-15 שנה יכול להופיע קרע או דלף בשתל ולכן אנו ממליצים להחליף את השתלים לפני בכדי לא להגיע למצב הזה.

בחודש הראשון לאחר הניתוח יש ללבוש את חזיית הספורט שהותאמה לך גם בשעות השינה. יש להימנע ממאמצים פיזיים, טלטול כגון: ריצה ממושכת וקפיצות, הרמת משקל כבד והפעלת לחץ על השדיים. יש להימנע משינה על הבטן והיחשפות לשמש בכדי לא לעכב את תהליך ההחלמה או לגרום לכהויות בצלקת. לאחר כשלושה חודשים ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית בהדרגה.

Make an Appointment

קבעו איתנו פגישה