01

טיפולי בוטוקס

כשנשים מחפשות להצעיר את עור פניהן, באפשרותן לבחור בין מספר שיטות. אחת מהן היא מילוי קמטים באמצעות חומרים שונים המשמשים לכך, כמו קולגן, בוטוקס ועוד.

טיפול בוטוקס

כשנשים מחפשות להצעיר את עור פניהן, באפשרותן לבחור בין מספר שיטות. אחת מהן היא מילוי קמטים באמצעות חומרים שונים המשמשים לכך, כמו קולגן, בוטוקס, ועוד. ד"ר רון עזריה משתמש בסוגים שונים של חומרים, ובזכות הניסיון רב השנים של המרפאה, תוכלי לקבל ייעוץ שיאפשר לך לקבל החלטה מושכלת באשר לחומר המילוי.

בוטוקס – מתי זה יכול להתאים?

שימוש בחומר כמו בוטוקס אינו מתאים לכל סוג של קמטים, אך בהחלט מתאים במקרים בהם הקמטים אינם מאוד עמוקים. למשל במקרה של אישה שעור פניה מתחיל לקבל קמטוטים והיא מעוניינת לטשטש אותם. מלבד טשטוש הקמטים, שימוש בחומר כמו בוטוקס משיג מטרה נוספת, והיא דחיית מועד הופעת הקמטים. החומר מסייע לשמר את המראה הצעיר של עור הפנים ולכן הוא גם חומר מילוי וגם חומר מניעתי, שדוחה את הקץ.


בוטוקס – כי אין סיבוכים

כשתגיעי לייעוץ במרפאתו של ד"ר רון עזריה, מלבד היתרונות והחסרונות של השיטות השונות המשמשות למילוי קמטים, תוכלי לקבל סקירה על הסיכונים ותופעות הלוואי. במרפאתו של ד"ר רון עזריה נשמח להסביר לך מדוע ישנן שיטות בהן דווקא לא נמליץ להשתמש, כמו למשל הזרקת חומרי מילוי קבועים לעור הפנים, וזאת משום שהם יכולים לגרום לסיבוכים ולתופעות לוואי.

בוטוקס שפתיים

לחצו כאן לצפיה בתוצאות המדהימות שלנו של טיפולי בוטוקס

Make an Appointment

קבעו איתנו פגישה