השאירו פרטים

ונדאג לספק לכם את כל המידע בנושא שתבחרו

service

breast
אינך מרוצה ממראה או גודל החזה הקיים? לאחר הניתוח תתאהבי בעצמך מחדש ותרגישי את תחושת הביטחון אותה חיפשת במשך השנים. מטרת הניתוח הינה להגדיל את נפח השד באמצעות הכנסת שתלי סיליקון. הגדלת חזה הינו הפתרון המושלם להגיע למראה הרצוי. צוות הקליניקה ילווה אותך לכל אורך התהליך וייתן את המענה והיחס האישי שנדרש לכל אחת.
ניתוחי פנים
ניתוחי אפרכסת האוזניים מתחלקים לניתוחים שכיחים יותר (תיקון אוזן בולטת או תנוכים גדולים) ניתוחי אפרכסת מורכבים יותר ושכיחים פחות (עיוות מולד או נרכש של אפרכסת עד לחסר מלא של האפרכסת). ניתוחים פלסטיים של אפרכסות שכיחים יותר גם לאחר הסרת גידולי עור כגון BCC או SCC וכו’.
ניתוחי פנים
ניתוח זה נועד למקרים בהם המרחק שבין קו השפה העליונה לבין זווית האף- שפה ארוך מידי (כמסומן ע”י חץ בתמונה). במקרים אלו השפה עלולה להיות צרה, מכסה את השיניים הקדמיות וחסרת פרופורציה לאף ולמבני הלסת העליונה.
ניתוחי פנים
בחלוף השנים ועם התקדמות הרפואה המודרנית, אנו עדים יותר ויותר למקרים בהם הגיל הכרונולוגי אינו תואם את מצבו הביולוגי של האדם. נשים וגברים כאחד מרגישים בריאים יותר וחיוניים הרבה יותר מבעבר גם בגיל מבוגר. אולם, הליך הזדקנות הפנים, אינו נעצר ואינו תואם את ההרגשה הפיזית ונוצר פער בין המצב הפיזי לבין מראה הפנים. לשם כך התפתח תחום הצערת הפנים בקצב הולך וגדל.
ניתוחי פנים
עצמות הפנים (לחיים ולסתות) עוברות תהלך של ספיגה ו”התרוקנות”. קווי הפנים אינם חדים כפי שהיו בעבר.
ניתוחי פנים
קמטים אופקיים המופיעים לרוחב המצח מרמזים על פעולת שריר המצח, אשר מרים את הגבות הצנוחות כלפי מעלה כפיצוי לצניחת הגבות והרמת עפעפיים העליונות.
ניתוחי פנים
עיצוב הסנטר מגדיר את אופי הפנים ואולי גם את אופי האדם. סנטר ארוך קשור לעוצמה וחוזק לעומת זאת סנטר קטן מייצג נטייה לרגישות. השילוב בין ניתוחי אף ותיקוני סנטר הינו שכיח ביותר בשנים האחרונות.
ניתוחי פנים
ניתוח אף הינו אחד הניתוחים המורכבים והשכיחים ביותר בכירורגיה הפלסטית. בהיותו איבר מרכזי ובולט לעין, לצורתו ולגודלו יש חשיבות רבה בעיצוב הפנים. מטרת ניתוח אף היא לשפר את המראה החיצוני התדמיתי וליצור איזון והתאמה לתווי הפנים. מטופלים רבים פונים בנושא ניתוח אף חלק מבחינה בריאותית (בעיות נשימה וכד’) וחלק מבחינה אסתטית ולכן ישנה חשיבות רבה לרמת ביצוע הניתוח. אצלנו בקליניקה עובדים עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר בכירורגיה הפלסטית, ביצוע ותוצאות הניתוח הם ברמה הגבוהה והטבעית ביותר.
breast
נשיאת משקל כה כבד על הכתפיים והגב, מהווים מעמסה פיזית, כמו גם נפשית. בנוסף לשדיים גדולים, קיים סיכון גבוה יותר לפתח סרטן שד. בניתוח הקטנת חזה חשוב לראות עבודות של מנתח ולהתרשם, היות ובניתוח נדרשות יכולות ניתוח מורכבות, החל מעיצוב השדיים, שמירת סימטריה ופרופורציה כללית לגוף, מיקום נכון של הפטמות וכן לשוות לשד מראה אחיד ויפה. ניתוח הקטנת חזה – ניתוח בהרדמה מלאה אשר מטרתו להקטין וליצור פרופורציה בין מראה החזה למבנה גוף. במהלך הניתוח יוסרו עודפי שומן, רקמה ועור ופטמת השד תעוצב ותמוקם מחדש.
breast
ניתוח הרמת חזה הינו ניתוח שמטרתו להרים את השד ולעצב אותו מחדש. שיטת הניתוח יכולה להשתנות ממטופלת אחת לשנייה בהתאם לצורת השדיים, סוג העור ואיכותו, כמות, עובי וגמישות הרקמות הרכות.
Loading