שאיבת שומן ומתיחת בטן

השאירו פרטים

ונדאג לספק לכם את כל המידע בנושא שתבחרו

נושאים נוספים

הקטנת חזה אצל גברים
גניקומסטיה מוגדרת כמצב בו מרכיבי השד מוגדלים באופן חריג אצל גברים הגורם ליצירת מראה שד נשי בעל מלאות שאינה פרופורציונלית למבנה גברי.
WEB BANNER23 (5)
ניתוח הקטנת חזה נעשה בדרך כלל על ידי בעלות חזה גדול, נשים לאחר הריונות, לידות, השמנה והרזייה, נשים בעלות מבנה גוף רזה וחזה גדול למימדי גופן שרוצות להקטינו ולייצור פרופורציה למבנה גופן.
WEB BANNER23 (3) (1)
ניתוח זה משאפשר פתרון גם עבור נשים שהחזה שלהן אינו סימטרי וגם עבור חזה שאיבד מנפחו במהלך השנים בשל הריונות והנקות או ירידה במשקל.

במשך שנים, ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן, הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב נשים וגברים המעוניינים להפטר מעודפי שומן עקשניים שהצטברו באזור אחד או יותר בגופם, כמו הבטן למשל. הבטן, הוא אחד האזורים אשר נוטים להצטבר בו שומן, שקשה מאוד להפטר ממנו.

לרוב, מטופלים אלו, הם אנשים במשקל גוף "סביר", כלומר, לא רזים אך גם לא שמנים מדי, אך מדווחים שיש להם עודפי שומן גדולים שלא יורדים למרות שהם אוכלים בריא ולמרות שהם מבצעים פעילות ספורטיבית. לאנשים רבים, רפיון עור הבטן ובטן רופסת, עלולה להפריע להם מאוד במהלך חייהם, שכן מדובר במצבורי שומן עקשניים שפשוט לא נעלמים, הנובעים בעיקר מירידה משמעותית במשקל ומהריונות.

כמו כן, נשים וגברים רבים, בוחרים בניתוח שאיבת שומן בבטן וגם במתיחה של הבטן. מתיחת הבטן מיועדת, גם כמו שאיבת שומן, עבור אנשים ללא משקל עודף ועבור נשים שאינן מתכננות להרות שוב. ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח דרמטי מאוד בעולם הכירורגיה הפלסטית, שכן הוא מאפשר לאנשים רבים להגשים חלום ולהיכנס לניתוח ולצאת ממנו עם בטן מוצקה, חטובה, חלקה ומתוחה.

מה המחיר של שאיבת השומן בבטן?

מחירי ניתוח שאיבת שומן מתחילים בסביבות ה-14,000 ועולים ככל שמספר האזורים עולה, בהתאם לסוג השאיבה ובהתאם לכמות השומן הרצויה להוצאה. המחירים משתנים בהתאם למרפאות השונות בישראל אשר בפגישת ייעוץ תוכל לתת לכם את העלות המדויקת.

שאיבת שומן ומתיחת בטן – מהלך הניתוח

ניתוח מתיחת בטן נערך בבית החולים, תחת הרדמה כללית, הוא נערך כשעתיים וחצי ונדרש אשפוז של לילה אחד. ניתוח שאיבת שומן מתיחת בטן, הינו ניתוח מורכב, וכולל בתוכו מספר רב של שלבים.  במהלך הניתוח, משחררים את בסיס הטבור ממקומו המקורי באמצעות חתך לרוחב הבטן התחתונה ומהדקים את שרירי הדופן העליונה כלפי מטה, לאחר מכן מהדקים את שרירי הדופן ומבצעים שאיבת שומן במידת הצורך באזור האגן והדופן ולבסוף מתחילה מלכת התפירה שנעשית בעזרת תפרים נמסים שאין צורך להוציאם.

על מרפאתנו- מרפאת DR

מרפאתנו ממוקדמת בשני מקומות ברחבי הארץ, בתל אביב ובחיפה. הניתוחים שלנו נערכים על ידי ד"ר רון עזריה וד"ר ענבר, רופאים בעלי התמחות בכירורגיה פלסטית בעלי ניסיון רב של שנים ואלפי ניתוחים מוצלחים. בנוסף, במרפאה נותנים שירות צוות מקצועי המלווה את המטופלים באופן אישי ושני רופאים מקצועיים נוספים: מומחה לפלסטיקה ומומחה להרדמה ולטיפול נמרץ.

לפרטים נוספים, נשמח שתצרי עמנו קשר או שתשאירי את פרטייך באתרנו ונשמח לתת לך את כל הפרטים ואף לקבוע עמך פגישת ייעוץ.