שאיבת השומן – יש דברים שגם דיאטה לא יכולה לעשות

השאירו פרטים

ונדאג לספק לכם את כל המידע בנושא שתבחרו

נושאים נוספים

הקטנת חזה אצל גברים
גניקומסטיה מוגדרת כמצב בו מרכיבי השד מוגדלים באופן חריג אצל גברים הגורם ליצירת מראה שד נשי בעל מלאות שאינה פרופורציונלית למבנה גברי.
WEB BANNER23 (5)
ניתוח הקטנת חזה נעשה בדרך כלל על ידי בעלות חזה גדול, נשים לאחר הריונות, לידות, השמנה והרזייה, נשים בעלות מבנה גוף רזה וחזה גדול למימדי גופן שרוצות להקטינו ולייצור פרופורציה למבנה גופן.
WEB BANNER23 (3) (1)
ניתוח זה משאפשר פתרון גם עבור נשים שהחזה שלהן אינו סימטרי וגם עבור חזה שאיבד מנפחו במהלך השנים בשל הריונות והנקות או ירידה במשקל.

עודפי שומן בגוף מצטברים במהלך השנים בתאי שומן תת עוריים. לאחר שנים ארוכות של ריכוז באותם התאים, לא ניתן להסיר את עודפי השומן אלא באמצעות ניתוח של שאיבת שומן.
דיאטה חריפה ואפילו פעילות גופנית נמרצת אך מבוקרת, אינם מצליחים לשרוף את עודפי השומן, שקנו מקום קבע באזורים שונים של הגוף.
שאיבת שומן מומלצת ומתאימה לאנשים שיש להם טונוס עורי תקין, משקל גוף סביר ובמקרה שלהם, החריגה ממבנה הגוף האידיאלי נובעת מריבוי תאי שומן.
במרפאתו של ד"ר רון עזריה, מומחה לכירורגיה פלסטית, מתקיימים ניתוחים פלסטיים בכל התחומים, כולל ניתוחים של שאיבת שומן.
טיפול רפואי ברמת מקצועיות גבוהה, יחס אדיב וחם של צוות רפואי מנוסה, מבטיחים ללקוחות חווייה רפואית נעימה ומוצלחת.

נקודות שונות וחשובות שקשורת לניתוח שאיבת השומן

מטופלים שמגיעים למרפאתו של ד"ר רון עזריה, וברצונם לעבור הליך של שאיבת שומן, עוברים תחילה בדיקה של איכות העור. לאחר שהעור נבדק, ומתגלה כמתאים להמשך ההליך (עור אלסטי שיתכווץ לאחרהשאיבה), ניתן להמשיך בפרוצדורה שלפני הניתוח. הימצאות של צלוליט (נקודות שקועות על פני העור), תטופל על ידי הסרת הצלוליט באמצעות שאיבה עדינה.
כמו כן, ייעשה בירור רפואי לגבי מחלות רקע שעלולות לסכן את שלום המטופל, כמו: סכרת, מחלות לב, השמנת יתר, כלי דם ועוד.
בנוסף, המטופל יגיש רשימה של כל התרופות שהוא נוהג ליטול באופן קבוע.

במרפאתו של ד"ר רון עזריה, מקפידים על בירור כל הפרטים החשובים שנוגעים לבריאותו ולהרגליו הבריאותיים של המטופל, על מנת לא לסכן את בריאותו וגם כדי להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר בתום ההליך הרפואי.

לאילו חלקים בגוף עושים שאיבת שומן?

השאיבה מתבצעת בחלקים נקודתיים בגוף, היכן שיש ריכוזים גדולים של עודפי שומן, והם מפריעים למראה האסתטי של הגוף.

השאיבה תתבצע באזורים אלה:

ישבן, ירכיים, בירכיים, מותניים, זרועות, סנטר וצוואר.
לגברים מתבצעת שאיבת שומן בחזה להקטנת השד.

כשאתם מגיעים למרפאתו של ד"ר רון עזריה, צוות רפואי מקצועי ומנוסה , יקבל אתכם ויעניק לכם יחס אדיב וקשוב. מטרת המרפאה שלנו, היא להעניק למטופלים טיפול רפואי מושלם תוך כדי מתן הרגשה של בית וחמימות בעת שהייתכם במרפאתנו.

לסיכום, עודפי שומן בגוף מצטברים לאורך זמן בתאי שומן תת עוריים, המצריכים לרוב ניתוח לצורך הסרתה. למרות דיאטות קפדניות ופעילות גופנית, חלק ממצבורי השומן נשארים עקשניים. השאיבה מומלצת לאנשים עם גוון עור ומשקל גוף תקין עקב ריבוי תאי שומן.