מילוי קמטים – אפשר לשפר

השאירו פרטים

ונדאג לספק לכם את כל המידע בנושא שתבחרו

נושאים נוספים

הקטנת חזה אצל גברים
גניקומסטיה מוגדרת כמצב בו מרכיבי השד מוגדלים באופן חריג אצל גברים הגורם ליצירת מראה שד נשי בעל מלאות שאינה פרופורציונלית למבנה גברי.
WEB BANNER23 (5)
ניתוח הקטנת חזה נעשה בדרך כלל על ידי בעלות חזה גדול, נשים לאחר הריונות, לידות, השמנה והרזייה, נשים בעלות מבנה גוף רזה וחזה גדול למימדי גופן שרוצות להקטינו ולייצור פרופורציה למבנה גופן.
WEB BANNER23 (3) (1)
ניתוח זה משאפשר פתרון גם עבור נשים שהחזה שלהן אינו סימטרי וגם עבור חזה שאיבד מנפחו במהלך השנים בשל הריונות והנקות או ירידה במשקל.

עם השנים, הגיל, המתחים שהצטברו, מזג האוויר, אורח החיים והשהיה לשמש משאירים את עור הפנים שלנו כאלבום עליו ניתן להתבונן ולהבין את מהלך חיינו . לא כולנו שלמים עם זה, וחלקנו היינו רוצים לשמר מראה צעיר יותר, עייף פחות ורענן. אמנם הגיל מביא עימו את אותותיו, אך המראה החיצוני לא מצליח לשקף את ההרגשה הפנימית – אנו מרגישים צעירים אך פנינו חרושות קמטים. במקרים כאלו, אנשים רבים מחליטים לבצע מילוי קמטים, אשר יצמצם את המראה העייף והמבוגר ויחזיר לעור את המראה החיוני והאלסטי שהיה לו בעבר, בטיפול קצר ולא יקר. מילוי קמטים הופך להיות טיפול פופולארי במיוחד, בעיקר עקב ירידת המחירים והמומחיות הרבה שנצברה עם השנים.

מילוי קמטים – התהליך עצמו

המילוי נעשה באמצעות הזרקה של חומרים מסוגים שונים (סמיכים יותר וסמיכים פחות, על בסיס חומצה או לא, וכו') לאזורים שונים בהם יש קמטים. אותם החומרים המוזרקים במהלך טיפול המילוי למעשה ממלאים את החלל שנוצר עקב הקמט, ומותחים שוב את העור כך שישוב למראה הקודם שלו. תהליך הטיפול הינו תהליך קצר במיוחד ואינו מסוכן כלל. יחד עם זאת, חשוב לבצע הליך זה אצל רופא מומחה, במרפאה מקצועית בלבד. בשוק כיום קיימים רבים אשר מציעים טיפולים אלו ללא ידע מתאים או ניסיון, וללא היכולת לטפל במקרים חריגים או בזיהומים שהתפתחו עקב הטיפול הלא מקצועי.

מילוי קמטים במרפאת ד"ר רון עזריה

ד"ר רון עזריה, מהמנתחים הפלסטיים המנוסים והמקצועיים ביותר בישראל, הקים מרפאת ניתוחים פלסטיים לתפארת, וכיום כוללת המרפאה שני סניפים – במרכז ובצפון. מילוי קמטים במרפאתו של ד"ר עזריה הוא תהליך מהיר, לא מסוכן, אשר מביא לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר. מומחיותם של המטפלים, הניסיון הרב, התמיכה המקצועית והשימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק והתאמתם לכל לקוח, מביאים כל טיפול מילוי במרפאה לטיפול מוצלח עם תוצאות מצוינות. על כך יוכלו להעיד אלפי הלקוחות המרוצים אשר נהנו מטיפול מקצועי, החלמה קצרה במיוחד, ומראה צעיר ורענן.

ייתרונות:

  1. מראה מופחת של קמטים: חומרי מילוי עוריים נועדו למלא את העור ולמלא קמטים, וכתוצאה מכך לעור חלק וצעיר יותר. על ידי הוספת נפח לאזורים שבהם נוצרו קמטים, חומרי מילוי יכולים לעזור להפחית את המראה של קווים הקשורים לגיל.
  2. נפח משוחזר: לאורך זמן איבוד הנפח בפנים יכול לתרום להיווצרות קמטים ומראה שקוע. חומרי מילוי עוריים יכולים להחזיר נפח לאזורים כמו הלחיים, השפתיים והרקות, ועוזרים ליצור מראה מורם ומתחדש יותר.
  3. מרקם עור משופר: בנוסף למילוי הקמטים, חומרי מילוי עוריים יכולים גם לשפר את מרקם העור ולחות. חלק מחומרי המילוי מכילים חומצה היאלורונית, חומר לחות שיכול לעזור לעור להיראות חלק וזוהר יותר.
  4. הליך לא פולשני: בניגוד לאפשרויות ניתוחיות, כמו מתיחת פנים, הזרקות חומרי מילוי לעור אינן פולשניות ודורשות זמן השבתה מינימלי. מטופלים יכולים בדרך כלל לחדש את הפעילות היומיומית שלהם זמן קצר לאחר הטיפול, מה שהופך אותו לאופציה נוחה עבור אלה עם לוחות זמנים עמוסים.