טיפולי בוטוקס – למלא את החלל

השאירו פרטים

ונדאג לספק לכם את כל המידע בנושא שתבחרו

נושאים נוספים

הקטנת חזה אצל גברים
גניקומסטיה מוגדרת כמצב בו מרכיבי השד מוגדלים באופן חריג אצל גברים הגורם ליצירת מראה שד נשי בעל מלאות שאינה פרופורציונלית למבנה גברי.
WEB BANNER23 (5)
ניתוח הקטנת חזה נעשה בדרך כלל על ידי בעלות חזה גדול, נשים לאחר הריונות, לידות, השמנה והרזייה, נשים בעלות מבנה גוף רזה וחזה גדול למימדי גופן שרוצות להקטינו ולייצור פרופורציה למבנה גופן.
WEB BANNER23 (3) (1)
ניתוח זה משאפשר פתרון גם עבור נשים שהחזה שלהן אינו סימטרי וגם עבור חזה שאיבד מנפחו במהלך השנים בשל הריונות והנקות או ירידה במשקל.
אנחנו רואות אותן בכל מקום כמעט  – נשים בעלות שפתיים שופעות, בעלות עור חלק ובעלות מראה צעיר ורענן אשר אנחנו יכולות רק לחלום עליו בפנטזיות הכי רטובות שלנו.
אז אנחנו מקנאות – אנחנו חושבות שאין לנו את האפשרות להשיג את המראה הזה, היות והזמן שיחק את תפקידו על גופנו ואנחנו מתחילות לראות את הפגמים הבלתי ניתנים לשינוי. האומנם?
נשים רבות בימינו בוחרות לבצע מגוון של טיפולים אסתטיים, ביניהם החלקת עור והזרקת בוטוקס על מנת שיוכלו להנות מהמראה הצעיר והטבעי של נשים אשר מופיעות על שערים של מגזינים.באמצעות הזרקות בוטוקס יכולות נשים אלה להשיג את השפתיים השופעות והעור החלק שהן מחפשות לעצמן, וכך ללגום ממעיין הנעורים, להחזיר אחורה את גלגל הזמן ולהיות שוב צעירות בגופן, בדיוק כמו שהן צעירות בנפשן.

בוטוקס – ההשפעות בכל הרבדים

ההשפעות של טיפולי בוטוקס משפיעים עלינו בכל הרבדים הקיימים – מעבר לרובד הפיזי, שבו אנחנו משיגות את המראה המבוקש לנו, אנחנו מושפעות גם מבחינה רגשית ומנטאלית, כאשר אנחנו מתחילות לתפוש את עצמנו כנשים היפות שמאז ומתמיד ידענו שאנחנו.
באמצעות הזרקות בוטוקס אנחנו יכולות להנות ממראה שופע וצעיר, וכך להגביר את החיות והאנרגיה שלנו כאשר אנחנו יוצאות החוצה – אל הים, בבגד ים, אל מסיבה, בבגדים חושפניים או לכל מקום אחר, בבגדים צמודים ומחמיאים.

באמצעות בוטוקס אנחנו יכולות שוב להנות מביטחון עצמי מוגבר ולצאת אל הרחוב עם ראש מורם ומלא גאווה, כאשר אנחנו יכולות שוב להנות מהמבטים מכל הסובבים אותנו,
להיות מחוזרות על ידי מספר רב של גברים ולהיות שוב בשליטה לגבי למי נוכל להסכים ולמי נרצה לסרב.

לדעת את התהליך הבוטוקס

בבואנו לבצע טיפולי בוטוקס, עלינו לוודא שאנחנו מבינות את כל התהליך וההשלכות העשויות לקרות. מכיוון שכך ובהתאם לזאת, עלינו להתייעץ עם רופא מוסמך אשר יוכל לעזור לנו להחליט את ההחלטות הנכונות בכל שלב ושלב.

רון עזריה הוא רופא אשר מתמחה במגוון של טיפולים אסתטיים, ביניהם טיפולי בוטוקס במגוון אזורים בגוף. עם ניסיון וותק של שנים, רון עזריה יוכל לעזור גם לך להשיג את המראה המבוקש והרצוי לך, ולעזור לך להנות שוב ממראה צעיר ורענן, בדיוק כמו שאת חולמת.